5PCS FC/UPC Mandlige og Kvindelige Simplex mode fiber optic Dæmperen metal mandlige Fiber Dæmperen FTTH dæmperen Adapter

kr90.11 kr81.12

Læg i kurv


SKU: #a784

Status: På lager

Tilstand: Nyhed

Specifikation

  • Stik Type: FC/UPC
  • Mærke: zycxeg
  • Niveau: 1dB til 30dB
  • Model-Nummer: Fiber dæmperen Adapter
  • Fiber Type: Single Mode
  • Type: Mandlige og Kvindelige
  • Bølgelængde: 1310/1550nm
  • Størrelse: FC
  • Kompatibel: IBM

indtal Besked til påmindelse for os dæmpning værdi(1dB til 30dB )

1. Funktioner:

1. Lav tilbage refleksion og Lave PDL

2. Høj præcision dæmpning værdi

3. Præcision kontrol af dæmpning udvalg

4. Bred dæmpning udvalg

5. Præcision keramikring

6. FC, SC, ST, LC valgfri ...

7. Af plast eller metal boliger materiale

2. Dæmperen programmer:

1. EDFA, DWDM, Long-haul

2. Wide-Area-Netværk

3. Telekommunikationsnetværk

4. Gigabit applikationer ( ATM,Ethernet -)

3. Dæmperen tekniske parametre:

Item

Specifikation

PC

UPC

APC

Drift Bølgelængde (nm):

1310/1550

Return Loss (dB):

≥50

≥55

≥60

Dæmperen Værdi:

Ifølge skik anmodning lave 1—30dB

Maksimal Optisk Effekt:

200 mw

Bellcore Kravene:

Bølgelængde Uafhængige (DWDM)

Driftstemperatur:

-40--+85°C

Dæmpning Nøjagtighed:

+/-0.5 (1-10) +/-1.0 (11-30)

Holdbarhed (langt over 100 mw):

Enkel og Pålidelig Struktur

Opbevaringstemperatur:

-40--+85°C

indtal Besked til påmindelse for os dæmpning værdi(1dB til 30dB )

Tags: cutter fiber optic, ftth, cleaver fiber optic, fiberoptiske stik, max fiber optic, fiberoptiske otdr, fiberoptiske plast, fiber led-optik, Optic, fiberoptiske svejser.